ARAMA








Eski Yönetim Kurulu Başkanları

HÜSEYİN YAR07.08.1959 - 30.11.1959
HULKİ AVLACIOĞLU01.12.1959 - 30.11.1960
ALAETTİN ERATALAR01.12.1960 - 30.11.1963
SADIK AYTUĞLU01.12.1963 - 30.11.1964
M. NECDET YÜZBAŞIOĞLU01.12.1979 - 30.11.1981
MUZAFFER IŞIN01.12.1966 - 30.11.1969
01.12.1975 - 30.11.1977
01.12.1981 - 02.08.1983
DR. VASFİ BİROL01.12.1969 - 14.09.1971
AHMET ÇATLADIOĞLU14.09.1971 - 30.11.1975
02.08.1983 - 02.03.1984
KEMAL ERPAÇAL01.12.1977 - 30.11.1978
SABAHATTİN KALAYCIOĞLU01.12.1978 - 30.11.1979
ZEKAİ GÜNEY KAYA01.12.1979 - 30.11.1981
AYHAN SEVAL02.03.1984 - 14.03.1986
YAVUZ KINACI14.03.1986 - 24.11.1987
SABAHATTİN ERATALAR25.11.1987 - 26.03.1992
ŞEVKET SADIK ÇATLADI27.03.1992 - 29.09.1994
VEDAT TURAN03.10.1994 - 28.11.1997
TURGUT KALAYCIOĞLU01.12.1997 - 10.03.2005
SABAHATTİN AHMET YAMANER11.03.2005 - 25.05.2007
İLHAMİ KESEN26.05.2007 - 04.01.2008
TÜRKER ATEŞ05.01.2008 - 19.02.2009
28.06.2013 -
EMİN SEMERCİOĞLU20.02.2009 - 27.06.2013

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri