ARAMA









Eski Meclis

MECLİS 200511.03.2005 - 15.02.2009
Seçim Tarihi 08.03.2005
Seçime Katılan Meslek Grubu Sayısı 13
Seçilen Meslek Komite Üye Sayısı 81
Seçilen Meclis Üye Sayısı (Meslek Komitesi İçinden) 34
Seçim Sonuçlarının Kesinleşme Tarihi 11.03.2005
 
İlk Meclis Toplantısı ve Seçim Tarihi 11.03.2005
Seçilen Meclis Başkanı Sayısı 1
Seçilen Meclis Başkan Vekili Sayısı 1
Seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Sayısı 1
Seçilen Yönetim Kurulu Üye Sayısı 8 Asil 8 Yedek
Seçilen Disiplin Kurulu Üye Sayısı 6 Asil 6 Yedek
Seçilen TOBB Delege (Birlik Genel Kurul Üyesi) Sayısı * 2 Asil 2 Yedek
Meclis İlk Toplantısında Yapılan Seçim Sonuçlarının Kesinleşme Tarihi 15.03.2005
 
İlk Yönetim Kurulu Toplantı Tarihi 18.03.2009
Seçilen Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayısı 1
Seçilen Yönetim Kurulu Muhasip Üye Sayısı 1

* TOBB Delege (Birlik Genel Kurul Üyesi) Sayımız 3 olup, 3. TOBB Delegesi mevzuat gereği Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Çeşitli nedenlerle Meclisteki  görevinden ayrılan 4 üyenin yerine, yedeklerden 4 yeni üye Meclise girmiş olup, bu dönemde toplam 38 üyemiz, Mecliste görev almıştır.

   ABDURAHMAN ATEŞ

 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

15.03.2005 - 19.02.2009 Yönetim Kurulu Üyesi

 

   ADNAN VARLIK
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   AHMET KAHRAMAN
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   AHMET ZEKİ PEKER
 12.10.2006 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   ALAETTİN ERATALAR
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   ATİLA ÇELİKPENÇE

 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

15.03.2005 - 19.02.2009 Yönetim Kurulu Üyesi

 

   BAHADIR ADSIZ YÜCE
 07.07.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   EMİN SEMERCİOĞLU
 09.08.2007 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   ENGİN ERGİN

 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

15.03.2005 - 19.02.2009 Yönetim Kurulu Üyesi

 

   GÖKHAN YAMAN
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   HALİS KAYNARPINAR
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   İLHAMİ KESEN

 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

06.07.2005 - 15.02.2009 TOBB Delege

15.03.2005 - 25.05.2007 Yönetim Kurulu Bşk.Vk.

26.05.2007 - 04.01.2008 Yönetim Kurulu Başkanı

05.01.2008 - 19.02.2009 Yönetim Kurulu Bşk.Vk.

 

   İRFAN YILMAZ
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

15.03.2005 - 19.02.2009 Yönetim Kurulu Muh.Üye

 

   İSMAİL GEZGİN
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   KADİR ŞAHİN
 03.07.2008 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

  KEMAL SERT
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

  MEHMET ŞERAFETTİN ERBAYRAM
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   MEHMET ŞEREFOĞLU
 11.03.2005 - 11.10.2006 Meclis Üyesi

 

   MEHMET TURAN
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   MUSTAFA FAHRETTİN AKSOY
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   MUSTAFA ONUR
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   MUSTAFA ÖZKOPARAN

 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

15.03.2005 - 19.02.2009 Yönetim Kurulu Üyesi

 

   MUSTAFA ÖZKUREDE
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

15.03.2005 - 25.05.2007 Yönetim Kurulu Üyesi

26.05.2007 - 19.02.2009 Yönetim Kurulu Bşk.Vk.

 

   NEDRET YILDIZ
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   NEVZAT DERELİOĞLU
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   ORHAN PERÇİN
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   RAŞİT İŞLİ
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   SABAHATTİN AHMET YAMANER
 11.03.2005 - 08.08.2007 Meclis Üyesi

11.03.2005 - 25.05.2007 Yönetim Kurulu Başkanı

 

   SABRİ AYHAN ÇATLADI
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

26.05.2007 - 19.02.2009 Yönetim Kurulu Üyesi

 

   SADULLAH SOYLU
 11.03.2005 - 02.07.2008 Meclis Üyesi

 

   SELMAN AKKAYA
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   SİNAN MERT
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   TEVFİK ADNAN TÜFEKÇİ

 11.03.2005 - 06.07.2005 Meclis Üyesi

11.03.2005 - 06.07.2005 TOBB Delege

 

   TURGUT TÜRK
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

 

   TÜRKER ATEŞ
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

15.03.2005 - 04.01.2008 Yönetim Kurulu Bşk.Vk.

05.01.2008 - 19.02.2009 Yönetim Kurulu Başkanı

 

   UMUT ORAN

 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

15.03.2005 - 15.02.2009 TOBB Delege

15.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Başkanı

 

   VEDAT GÜLER
 11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi
   YAHYA GÜNAY

11.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Üyesi

15.03.2005 - 15.02.2009 Meclis Başkan Vekili

 

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri