ARAMA








Eski Meclis Başkanları

SÜLEYMAN SIRRI BAYKAN07.08.1959 - 11.12.1959
ÖZHAN ERİNÇ11.12.1959 - 22.07.1960
KAMURAN PEMBECİOĞLU23.07.1960 - 05.10.1960
SALİH BEŞLİ01.12.1960 - 30.11.1963
SADIK AYTUĞLU01.12.1964 - 30.11.1966
ÇETİN SALUR01.12.1967 - 30.11.1968
01.12.1966 - 30.11.1967
M. NECDET YÜZBAŞIOĞLU01.12.1968 - 30.11.1969
01.12.1963 - 30.11.1964
AYHAN SABİT TÜZÜN01.12.1969 - 30.11.1970
İSMAİL DAMGACIOĞLU01.12.1970 - 30.11.1971
MEHMET METİN01.12.1972 - 26.06.1974
İSMAİL KESİM26.06.1974 - 30.11.1974
SALİH ZEKİ KUTUCUOĞLU01.12.1974 - 30.11.1975
01.12.1971 - 30.11.1972
FİKRET BAŞGÜNEY01.12.1978 - 30.11.1979
EMİN AKMAN02.03.1984 - 14.11.1985
01.12.1979 - 30.11.1981
TAYYAR ŞANVER14.11.1985 - 28.02.1986
KEMAL ÖZKAN26.03.1992 - 28.11.1995
MEHMET COP29.11.1995 - 21.02.2000
28.02.1986 - 25.03.1992
01.12.1981 - 24.02.1984
01.12.1975 - 30.11.1978
SABAHATTİN AHMET YAMANER22.02.2000 - 10.03.2005
UMUT ORAN11.03.2005 - 17.02.2009
AHMET KAHRAMAN18.02.2009-27.06.2013
GÖKHAN YAMAN28.06.2013 -
Duyurular   [Tümü]

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri