ARAMA

 

ŞEKERBANK’TAN ÜYELERİMİZE ÖZEL FİNANSMAN

ŞEKERBANK’TAN ÜYELERİMİZE ÖZEL FİNANSMAN

23 Aralık 2020 Çarşamba / Odamız ve Şekerbank T.A.Ş. arasında, üyelerimize özel ticari kredi kullanım koşulları sunan yeni bir protokol imzalandı.

Odamız tarafından üyelerimize yönelik yapılan anlaşma ve protokollere bir yenisi Şekerbank ile eklendi. Üyelerimizin Şekerbank’tan kullanacakları ticari krediler için cazip ve avantajlı koşullar taşıyan protokol, Odamızda düzenlenen bir törenle, Başkan Türker Ateş ve Şekerbank Bolu Şube Müdürü Hilmi Tokmar arasında imzalandı.

Törende konuşan Başkan Türker Ateş, üyelerinin finansa erişimine yeni bir alternatif kazandırmak amacıyla hayata geçirilen protokol kapsamında Oda üyelerinin Şekerbank’tan herhangi bir üst limit olmaksızın, 36 aya kadar vadeyle, liste faiz oranlarının daha altında indirimli faiz oranlarıyla, 3 ay ödemesiz veya üçer ayda bir ödeme gibi seçenekler de içeren, ilk kez POS kullanan KOBİ’lerden ilk 3 ay POS komisyonu alınmayan, kredi kullanım masraflarının da % 1’den % 0,5’e kadar çekildiği ticari kredi enstrümanından yararlanabileceklerini ifade etti. Ateş, işbirliğinden dolayı Şekerbank Bolu Şube Müdürü Hilmi Tokmar’ın şahsında tüm Şekerbank yönetimine teşekkür ederek kredinin Oda üyelerine hayırlı olmasını diledi.

Şekerbank Bolu Şube Müdürü Hilmi Tokmar ise "Sorumlu bankacılık anlayışımız kapsamında 67 yıldır iyi ve kötü günde Anadolu’daki üretenlerin yanında yer alıyoruz. Zorlu salgın sürecinde de müşterilerimizi destekleyerek salgının olumsuz etkilerinin en aza indirilmesi için çalışıyoruz. Bu protokol ile de Bolu Ticaret ve Sanayi Odamızın üyelerine farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyoruz. Her dönem olduğu gibi bu dönemde de müşterilerimizi destekleyerek onların yanında yer almayı sürdüreceğiz.” şeklinde konuşarak Başkan Türker Ateş’e ve Oda Yönetim Kurulu’na destek ve işbirliğinden dolayı teşekkür etti.

Haberin fotoğrafları

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri