ARAMA

 

ODAMIZ DEPREM YARDIM ARACI YOLA ÇIKTI

ODAMIZ DEPREM YARDIM ARACI YOLA ÇIKTI

27 Ocak 2020 Pazartesi / Elazığ'da yaşanan deprem felaketi sonrası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve AFAD işbirliğiyle başlatılan yardım kampanyasına Bolu iş dünyasından da destek geldi.

Odamız organizasyonuyla hazırlanan yardım tırı, yardım malzemelerini depremzede vatandaşlarımıza ulaştırmak üzere bugün deprem bölgesine hareket etti. Başkan Türker Ateş, yaptığı açıklamada Elazığ merkezli yaşanan, Elazığ’ın yanı sıra başta Malatya olmak üzere bölgede ciddi biçimde hissedilen, bugün itibariyle 41 vatandaşımızın hayatını kaybettiği deprem felaketinin tüm milletimizi üzüntüye boğduğunu ifade ederek, depremin açtığı yaraları sarmak için ülke olarak yine tek yürek olduklarını dile getirdi.

Ateş, yaptığı açıklamada “Bu zor günleri de yine her zaman olduğu gibi el ele vererek birlik, beraberlik ve dayanışma içinde aşacağız. Depremin ardından TOBB ve AFAD işbirliğiyle başlatılan yardım kampanyasına destek olmak için biz de Bolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak hemen harekete geçtik. Üye firmalarımızın ve vatandaşlarımızın destek ve katkılarıyla bir yardım tırı hazırlayıp yardım malzemelerini deprem bölgesine ulaştırmak üzere bugün yola çıkardık. Sergiledikleri örnek duyarlılık ve sorumluluk ile bu anlamlı kampanyanın hayata geçirilmesine ön ayak olan TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu’na, AFAD’a ve kampanyamıza malzeme sağlayarak destek veren tüm firmalarımıza, kuruluşlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Böyle yıkıcı depremlerin tekrarlanmaması hepimizin en büyük temennisidir. Deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Tüm milletimize geçmiş olsun.” dedi.

Haberin fotoğrafları

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri