ARAMA

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ODAMIZDA

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ODAMIZDA

22 Mayıs 2018 Salı - 24 Haziran seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu 1. sıra milletvekili adayı Adem Evcil ve 3. sıra milletvekili adayı Sema Kışlak, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş ve Meclis Başkanı Halit Ergül'e bir ziyarette bulundu.

24 Haziran seçimleri öncesinde seçime katılacak partilerin İlimizdeki milletvekili adaylarının belli olmasının ardından, MHP Bolu milletvekili adayları Adem Evcil ve Sema Kışlak Bolu iş dünyasının çatı kuruluşu olan Odamızda Başkan Türker Ateş ve Meclis Başkanı Halit Ergül’e bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarete MHP Karacasu Belde Başkanı İsa Bektaş, Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül, Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Özkoparan ve Hakkı Fidan da katıldı.

Bolu tüccar ve sanayicisinin meslek kuruluşu Ticaret ve Sanayi Odası’nda kendilerini ziyaretlerinden dolayı MHP Bolu milletvekili adayları Adem Evcil ve Sema Kışlak ile beraberindekilere teşekkür eden Başkan Türker Ateş, adaylara seçim sürecinde yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası olarak gündemlerinin her zaman Bolu’nun ve Bolu iş dünyasının gelişmesi, şehrin ekonomik yönden kalkınması ve Bolu halkının refahının artması olduğunu ifade eden Ateş, milletvekillerinin bu süreçte birlikte hareket ettikleri en önemli aktörlerinden birisi olduğunu söyledi. Ateş, 24 Haziran seçimlerinin millet olarak huzur içinde ve başarıyla gerçekleştirilmesini, sonuçlarının da İlimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diledi.

Ziyarette ayrıca iş dünyasının gündemindeki konular hakkında da bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Haberin fotoğrafları

Duyurular   [Tümü]

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri