ARAMA








BOLU İŞ DÜNYASI YENİ TEMSİLCİLERİNİ SEÇTİ

BOLU İŞ DÜNYASI YENİ TEMSİLCİLERİNİ SEÇTİ

01 Nisan 2018 Pazar - Odamız önümüzdeki dört yıl süreyle görev yapacak olan Meclis ve Meslek Komitesi üyelerinin asil ve yedek üyelerinin seçimi, 1 Nisan 2018 Pazar günü Odamız hizmet binası fuar ve sergi alanında, Bolu Merkez İlçe Seçim Kurulu'nun gözetiminde gerçekleştirildi.

NACE kodlarına göre belirlenen 15 meslek grubunda, grup üye sayılarıyla orantılı olarak kurulan sandıklarda oy kullanma işlemi sabah 09.00’dan 17.00’ye kadar devam etti. Son derece demokratik bir ortamda gerçekleştirilen seçimde, oy kullanma işleminin tamamlanmasıyla birlikte sandıklar açılarak oyların sayımı ve tasnif işlemi gerçekleştirildi.

10 meslek grubunda tek listenin bulunduğu seçimde 2, 4, 12, 14 ve 15. gruplarda iki farklı liste mücadele etti. Sandıklardan çıkan gayriresmi sonuçlara göre yeni Oda Meclisi aşağıdaki gibi oluştu:

1. Meslek Grubu

- Tam Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ltd.Şti.

- Gelişim Gıda Pazarlama San.ve Tic.Ltd.Şti.

- Eliz İnşaat Gıda Tic.ve San.Ltd.Şti.

2. Meslek Grubu

- Kanaat Kundura Tekstil Ltd.Şti. Kanaat 2 Şb.

- Duygu Giyim San.ve Tic.Ltd.Şti.

- Ardıhan Mağazacılık Dayanıklı Tükettim Malları San.ve Tic.Ltd.Şti.

3. Meslek Grubu

- Atılım Çelikpençe Ambalaj ve Plastik Malzemeleri Ltd.Şti.

- Arda Perçin Uluslararası Nakliye Kırtasiye Ltd.Şti.

4. Meslek Grubu

- Semerciler Kollektif Şirketi Emin-Adil Semercioğlu ve Ortakları

- Bolu Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.

5. Meslek Grubu

- Grand Kartal Turizm ve Ticaret A.Ş. Kartaltaya Şb.

- Bolu Kartalkaya Turizm Nakliyat Ltd.Şti. Tabaklar Şb.

- Özel-Can Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti.

6. Meslek Grubu

- Demiroğulları Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti.

- Çıtır Gıda Pazarlama Ormancılık Ltd.Şti.

- Özel Özsağlık Hizmetleri Ltd.Şti. (Öz Diyaliz Merkezi)

7. Meslek Grubu

- Alsa Brode Tekstil İnşaat Ltd.Şti.

- BHB Bolu Hazır Beton İnşaat A.Ş.

8. Meslek Grubu

- Özkoparan Tavukçuluk Ekipman Ltd.Şti.

- İkizlersüt ve Süt Ürünleri Ltd.Şti.

- Üçöğün Unlu Mamüller Gıda Turizm Ltd.Şti.

9. Meslek Grubu

- Aydoğan Tekin "Tekin Mühendislik İnşaat Taahhüt"

- Alemdar Harita Mühendislik İnşaat Ltd.Şti.

- Ar-Sel İnşaat Turizm Ltd. Şti. Arsel 2 Şb.

10. Meslek Grubu

- Kocaoğlu Tesisat İnşaat Ltd.Şti.

- Özçelikler Yapı İnşaat Otomotiv Ltd.Şti.

11. Meslek Grubu

- Ergin Otomotiv Uluslararası Nak.Ltd.Şti.

- Albayraklar Otomotiv Lastik Ltd.Şti.

- Çarıkcı Trans Uluslararası Nakliyat Ltd.Şti. Yeni Akçakavak Köyü Şb.

12. Meslek Grubu

- Fidan Nakliyat İnşaat Ltd.Şti.

- Kesen Nakliyat İnşaat Ltd.Şti.

- Bartın Star As 74 Turizm Seyahat Ltd.Şti.

13. Meslek Grubu

- Genart Mobilya Tasarım Sanayi ve Ticaret A.Ş.

- Muzaffer Gündüz "Gündüz Mobilya Dekorasyon ve İnşaat Taahhüt İşleri"

14. Meslek Grubu

- Arçelik A.Ş. Bolu Pişirici ve Isıtıcı Cihazlar İşletmesi

- Serdar Makina İmalat Ltd.Şti.

15. Meslek Grubu

- Fay Yamaner Mücevher ve Saat A.Ş.

- Yardemir Kuyumculuk İnşaat ve İnşaat Malzemeleri Ltd.Şti.

Haberin fotoğrafları

Duyurular   [Tümü]

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri