ARAMA

 • "TOBB BAŞKANIMIZ M.RİFAT HİSARCIKLIOĞLU İLE BİR KEZ DAHA GURURLANDIK"

  28 Mayıs 2019 Salı - Başkan Ateş, yayımladığı mesaj ile "Türkiye'nin En İtibarlı İş Dünyası Sivil Toplum Lideri" seçilen TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu'nu tebrik etti.

 • TOBB UND BAŞKANI HALİM METE'DEN BAŞKAN ATEŞ'E ZİYARET

  27 Mayıs 2019 Pazartesi - TOBB UND Lojistik Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Halim Mete, Başkan Türker Ateş'e bir ziyarette bulundu.

 • BAŞKAN ATEŞ İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİ

  24 Mayıs 2019 Cuma - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş Yeniçağa, Dörtdivan ve Mengen Belediye Başkanlarını ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

 • BAŞKAN ATEŞ'İN MİLLİ MÜCADELENİN 100. YILI VE 19 MAYIS MESAJI

  19 Mayıs 2019 Pazar - Başkan Türker Ateş, Milli Mücadelenin 100. yılı ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 • İZZET BAYSAL SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ AHMET KAHRAMAN'IN OLDU

  12 Mayıs 2019 Pazar - Odamız tarafından 2006 yılından bu yana her yıl İzzet Baysal'a Şükran Günlerinde verilmekte olan İzzet Baysal Sosyal Sorumluluk Ödülü'nün bu yılki sahibi Odamız eski Meclis Başkanı ve Gentaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kahraman oldu.

 • ODAMIZA TOBB'DEN PROJE ÖDÜLÜ

  1 Mayıs 2019 Çarşamba - Odamız, TOBB tarafından tüm Türkiye genelinde 365 oda ve borsa arasında yapılan oda/borsa proje yarışmasında dış ticaret kategorisinde Türkiye'nin ilk 5 oda ve borsası arasında yer alarak İlimize önemli bir başarı getirdi.

 • BOLU FUARI 3. KEZ KAPILARINI AÇTI

  25 Nisan 2019 Perşembe - Odamız öncülüğünde, Bolu Valiliği, Bolu Belediye Başkanlığı, Bolu Ziraat Odası ve ilgili kurumların katkılarıyla, Expolife Fuarcılık organizasyonuyla düzenlenen 3. Bolu Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı ile bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Bolu Decoboss Yapı Mobilya ve Ev Tekstili Fuarı düzenlenen...

 • BAŞKAN TÜRKER ATEŞ’İN 23 NİSAN MESAJI

  22 Nisan 2019 Pazartesi - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 • KIBRISCIK BELEDİYE BAŞKANI TEKEMEN'DEN ODAMIZA ZİYARET

  19 Nisan 2019 Perşembe - Kıbrıscık Belediye Başkanı Emin Tekemen, Başkan Türker Ateş'i makamında ziyaret etti.

 • SOSYAL MEDYADA E-TİCARET EĞİTİMİ ODAMIZDA YAPILDI

  17 Nisan 2019 Salı - Odamız koordinatörlüğünde faaliyet gösteren TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu organizasyonuyla ve TOBB himayesinde düzenlenen “Sosyal Medyada E-Ticaret” konulu eğitim programı Odamız konferans salonunda gerçekleştirildi.

 • ÜNİVERSİTE-SANAYİ İŞBİRLİĞİNDE ÇALIŞMALAR HIZ KAZANIYOR

  10 Nisan 2019 Çarşamba - Üniversite-Sanayi işbirliğinin tarafları, işbirliğini kazan-kazan yaklaşımıyla ve “Eğitim İçinde Üretiyor, Üretim İçinde Eğitiyoruz” sloganıyla en verimli biçimde hayata geçirebilmek için çalışmaları hızlandırdı.

 • İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI YÜCEER ZİYARET EDİLDİ

  10 Nisan 2019 Çarşamba - Odamız tarafından Bolu İl Genel Meclisi Başkanlığına yeniden seçilen Yaşar Yüceer'e hayırlı olsun ziyareti yapıldı.

 • BAŞKAN ÖZCAN’A ODAMIZDAN ZİYARET

  10 Nisan 2019 Çarşamba - Odamız tarafından Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

 • DİJİTAL DÖNÜŞÜM, E-TİCARET VE E-İHRACAT EĞİTİMİ ODAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  05 Nisan 2019 Cuma - Üyelerimize dijitalleşen ticaretin ekosistemini tanıtmak, e-ticaret ve e-ihracat konusunda bilgi ve becerilerini geliştirmeye katkı sağlamak amacıyla, TOBB himayesinde düzenlenen “Dijital Dönüşüm, E-Ticaret ve E-İhracat Eğitimi” Odamızda üye firma temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 • YÖNETİM KURULUMUZDAN ARÇELİK DİREKTÖRÜ KARAHASANOĞLU’NA ZİYARET

  05 Nisan 2019 Cuma - Odamız Yönetim Kurulu, Arçelik A.Ş. Bolu Pişirici Cihazlar İşletmesi Ürün Direktörlüğü görevine atanan Alp Karahasanoğlu'na bir ziyarette bulundu.

 • “SAĞLIKLI KADIN, SAĞLIKLI TOPLUM” SEMİNERİNE YOĞUN İLGİ

  04 Nisan 2019 Perşembe - Odamız koordinatörlüğünde faaliyet gösteren TOBB Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu ile Özel Çağsu ve Özel Fatma Hatun hastaneleri işbirliğiyle 1-7 Nisan Kanser Haftası dolayısıyla düzenlenen “Sağlıklı Kadın, Sağlıklı Toplum” semineri, yoğun ilgi altında gerçekleştirildi.

 • BAŞKAN TÜRKER ATEŞ YENİÇAĞA OSB'DE İNCELEMELERDE BULUNDU

  28 Mart 2019 Perşembe - Başkan Türker Ateş, Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar'ın davetiyle ilçede kamulaştırma çalışmaları devam eden 185 bin metrekare büyüklüğündeki Organize Sanayi Bölgesi alanında incelemelerde bulundu.

 • KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU DEVİR TESLİM TÖRENİ ODAMIZDA YAPILDI

  27 Mart 2019 Salı - Odamız koordinatörlüğünde faaliyet gösteren Bolu İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi'nin görev devir teslim töreni Odamızda yapıldı.

 • “BURASI BOLU BURADA İŞ VAR”

  21 Mart 2019 Perşembe - İstihdam Seferberliği bilgilendirme toplantısı, Vali Ahmet Ümit başkanlığında, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Meclis Başkanı Halit Ergül, BAİBÜ Rektörü Prof.Dr. Mustafa Alişarlı, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'na bağlı il müdürleri, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim ...

 • BEYPİLİÇ’E İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ ZİYARETİ

  15 Mart 2019 Cuma - “Burası Bolu Burada İş Var” sloganıyla İlimizde yürütülen istihdam seferberliği çalışmaları kapsamında Bolu'da en fazla istihdam sağlayan firmalardan olan Beypi Beypazarı Tarımsal Üretim A.Ş. firmasına bir ziyaret gerçekleştirildi.

Duyurular   [Tümü]

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri