ARAMA

 

 • BAŞKAN ATEŞ BGC'DE

  15 Ocak 2020 Çarşamba / Başkan Türker Ateş, Bolu Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen "Cemiyet Sohbetleri" programına katıldı.

 • GEÇİCİ DEPOLAMA TESİSİNİN SEKTÖR LANSMANI YAPILDI

  15 Ocak 2020 Çarşamba / Odamız tarafından Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Güdümlü Proje desteğiyle yapılan geçici depolama tesisinin lansmanı gerçekleştirildi.

 • BAŞKAN ATEŞ ALMANYA'DA

  19-22 Aralık 2019 / Başkan Türker Ateş, Bolu Belediyesi koordinatörlüğünde Almanya'ya gerçekleştirilen Düsseldorf-Neuss-Hannover ziyaret programına iştirak etti.

 • BOLU ÜRÜN UZAYI ÇALIŞTAYLARI YAPILDI

  16-17 Aralık 2019 / Odamız ve TEPAV işbirliğinde, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı (Öncelik-1) ile desteklenen “Bolu Ürün Uzayı” analiz çalışmasının sektör eğitim ve çalıştayları Odamızda TEPAV yetkilileri ve sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 • BAŞKAN ATEŞ OSBÜK’ÜN KONYA PROGRAMINA KATILDI

  13-15 Aralık 2019 / Başkan Türker Ateş, Bolu'yu temsilen üyesi bulunduğu Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Yüksek Koordinasyon Kurulu'nun Konya'da gerçekleştirilen toplantı programına iştirak etti.

 • BAŞKAN ATEŞ TATSO GENEL KURULUNA KATILDI

  28-30 Kasım 2019 / Başkan Türker Ateş, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Berlin'de gerçekleştirilen Türk-Alman Ticaret ve Sanayi Odası 14. Genel Kurul Toplantısı'na katıldı.

 • KIZ KARDEŞLER, ODAMIZDA İLHAM BULUŞMASINDA BİR ARAYA GELDİ

  27 Kasım 2019 Çarşamba - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Habitat Derneği, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Coca Cola Türkiye işbirliğiyle yürütülen “Kız Kardeşim” projesinin ilham buluşması Odamızda gerçekleştirildi.

 • ODAMIZIN AKREDİTASYON DENETİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  25-26 Kasım 2019 / Odamızın TOBB akreditasyon belge denetimi, TOBB adına iki gün boyunca Türk Loydu denetçisi Pınar Çekirdek tarafından yapıldı.

 • LOJİSTİK SEKTÖRÜ U-ETDS BİLGİLENDİRME TOPLANTISI ODAMIZDA YAPILDI

  23 Kasım 2019 Cumartesi / Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından yük-eşya taşımacılığı için 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren yürürlüğe alınacak olan Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi (U-ETDS) bilgilendirme toplantısı Odamızda yapıldı.

 • SEYFİ HAN'DAN BAŞKAN ATEŞ'E ZİYARET

  28 Ekim 2019 Pazartesi - Hakimler ve Savcılar Kurulu Genel Sekreterliği görevine atanan Bolu Adli Yargı Adalet Komisyonu ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Seyfi Han, Başkan Türker Ateş'e veda ziyaretinde bulundu.

 • BAŞKAN TÜRKER ATEŞ'İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  28 Ekim 2019 Pazartesi - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Cumhuriyetin kuruluşunun 96. yıldönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 • YÖREX FUARI’NDA BOLU RÜZGARI

  23 Ekim 2019 Çarşamba - Antalya'da 23-27 Ekim 2019 tarihleri arasında bu yıl 10. kez kapılarını açan YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı'na, Odamız, Bolu Belediyesi, ilçe belediyeleri ve yöresel ürün firmaları ile birlikte Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Bolu standında katılım sağladı.

 • BAŞKAN ATEŞ'TEN ISPARTA BELEDİYESİ VE ISPARTA TSO’YA ZİYARET

  22 Ekim 2019 Salı - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, gerçekleştirdiği Isparta programı kapsamında Isparta Belediyesi ile Isparta Ticaret ve Sanayi Odası'na bir ziyaret gerçekleştirdi.

 • “DEVLETİMİZİN ALDIĞI BU KARARIN ARKASINDAYIZ VE DESTEKLİYORUZ”

  16 Ekim 2019 Çarşamba - Barış Pınarı Harekatı'na destek için ortak basın açıklaması Odamızda yapıldı.

 • SİGORTA ACENTELERİ İSTİŞARE TOPLANTISI ODAMIZDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  16 Ekim 2019 Çarşamba - Bolu İli Sigorta Acenteleri İstişare Toplantısı, SAİK Başkanı Levent Korkut ve TOBB Sigortacılık Müdürü Mevlüt Söylemez'in katılımıyla Odamızda gerçekleştirildi.

 • BAŞKAN ATEŞ ÖZBEKİSTAN’DA

  4-5 Ekim 2019 / Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te düzenlenen Türk Keneşi İş ve Yatırım Forumu'na iştirak etti.

 • BAŞKAN ATEŞ OSBÜK YÜKSEK KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISINA KATILDI

  26 Eylül 2019 Perşembe - Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK)'nun çalışmalarına katkıda bulunmak ve OSB'ler konusunda bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak üzere oluşturulan OSBÜK Yüksek Koordinasyon Kurulu'nun yeni dönem ilk toplantısı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İkiz Kulelerde bulunan OSBÜK merkezinde yapı...

 • COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLER ZİRVESİ’NDE BOLU RÜZGARI ESTİ

  19 Eylül 2019 Perşembe - Bolu, Ankara Ticaret Odası evsahipliğinde ATO Congresium'da düzenlenen 2. Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi ve Fuarı'na tescilli ve başvurusu yapılmış ürünleriyle çıkarma yaptı.

 • VALİ ÜMİT’TEN BAŞKAN ATEŞ’E ZİYARET

  17 Eylül 2019 Salı - Bolu Valisi Ahmet Ümit, Odamızda Başkan Türker Ateş'i ziyaret etti.

 • YÖREX 2019 VE COĞRAFİ İŞARETLİ ÜRÜNLER ZİRVESİ İSTİŞARE TOPLANTISI ODAMIZDA YAPILDI

  06 Eylül 2019 Cuma - 19-21 Eylül 2019 tarihlerinde Ankara'da düzenlenecek olan 2. Uluslararası Coğrafi İşaretler Zirvesi ve Fuarı ile 23-27 Ekim 2019 tarihlerinde Antalya'da düzenlenecek olan Yörex Yöresel Ürünler Fuarı'na Bolu ilinin katılımı ile ilgili istişare toplantısı, Odamızda Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş evsa...

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri