ARAMA
 • BAŞKAN ATEŞ'İN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

  09 Ocak 2019 Çarşamba - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

 • ODA MECLİSİMİZİN OCAK AYI TOPLANTISI YAPILDI

  08 Ocak 2019 Salı - Oda Meclisimizin Ocak ayı olağan toplantısı Meclis Başkanı Halit Ergül yönetiminde, Meclis üyelerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

 • BAŞKAN ATEŞ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU

  3 Ocak 2019 Perşembe - Başkan Türker Ateş, Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen Kariyer Günleri kapsamında öğrenciler ile söyleşi gerçekleştirdi.

 • BAŞKAN TÜRKER ATEŞ TOBB KONSEY TOPLANTISINDA

  26 Aralık 2018 Salı - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, TOBB'de Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın katılımıyla yapılan Ticaret ve Sanayi Odaları-Ticaret Odaları Müşterek Konsey toplantısına iştirak etti.

 • BAŞKAN ATEŞ TOBB TAHKİM DİVANINDA BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

  05 Aralık 2018 Çarşamba - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde gerçekleştirilen TOBB Tahkim Divanı toplantısında Divan Başkan Yardımcılığı görevine seçildi.

 • BAŞKAN ATEŞ REEL SEKTÖR-FİNANS SEKTÖRÜ BULUŞMASINDA

  03 Aralık 2018 Pazartesi - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Kocaeli'de düzenlenen “Reel Sektör-Finans Sektörü Diyalog Güçlendirme Toplantısı”na ve Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni'ne iştirak etti.

 • BAŞKAN ATEŞ CACCI GENEL KURULU VE İŞ ZİRVESİ’NDE

  23-24 Kasım 2018 - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, 23-24 Kasım tarihlerinde İstanbul Çırağan Sarayı'nda “Asya: Genişleyen Sınırlar” temasıyla ve üye ülkeler arasındaki işbirliği ve ticareti geliştirme hedefiyle düzenlenen Asya-Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu (CACCI) Genel Kurulu ve İş Zirve...

 • ODAMIZ KASIM AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

  13 Kasım 2018 Salı - Odamız Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Halit Ergül başkanlığında, Oda Meclis üyeleri ve konukların katılımıyla gerçekleştirildi.

 • BAŞKAN TÜRKER ATEŞ’E TOBB’DE BİR ÖNEMLİ GÖREV DAHA

  13 Kasım 2018 Salı - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde yer alan TOBB Tahkim Divanı'na seçilerek İlimize yeni bir başarı daha kazandırdı.

 • ODAMIZDAN VALİ AHMET ÜMİT'E ZİYARET

  13 Kasım 2018 Salı - Bolu Valiliği görevine atanan Vali Ahmet Ümit'e Odamız tarafından bir hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

 • DOĞU MARMARA ÜNİVERSİTE-SANAYİ KONSORSİYUMU ODAMIZDA BİR ARAYA GELDİ

  06 Kasım 2018 Salı - Doğu Marmara Üniversite-Sanayi Konsorsiyumu, Odamızda Başkan Türker Ateş'in evsahipliğinde toplandı.

 • VALİ BARUŞ'A VEDA ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ

  02 Kasım 2018 Cuma - Son çıkan kararname ile Malatya Valisi olarak atanan Vali Aydın Baruş onuruna Bolu Valiliği ve Odamız organizasyonuyla bir veda yemeği düzenlendi.

 • VALİ BARUŞ'TAN ODAMIZA VEDA ZİYARETİ

  02 Kasım 2018 Cuma - Malatya Valiliği görevine atanan Vali Aydın Baruş, Odamıza bir veda ziyaretinde bulundu.

 • BAŞKAN ATEŞ MUDURNU'DA ÇEŞİTLİ PROGRAMLARA KATILDI

  02 Kasım 2018 Cuma - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, “Mudurnu Tarihi Ahi Kenti: Ahilik'in Tanıkları” isimli UNESCO Dünya Mirası Adaylık Dosyası paydaş toplantısı için gittiği Mudurnu'da çeşitli programlara katıldı.

 • BAŞKAN ATEŞ’İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  29 Ekim 2018 Pazartesi - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 95. yıldönümü vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

 • BAŞKAN ATEŞ AKADEMİK YIL AÇILIŞINA KATILDI

  22 Ekim 2018 Pazartesi - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin 2018-2019 akademik yıl açılış törenine iştirak etti.

 • İNDİRİM KAMPANYASINA KATILAN ÜYELERE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

  22 Ekim 2018 Pazartesi - Enflasyonla Topyekün Mücadele programı kapsamında başlatılan indirim kampanyasına katılan üyelere ziyaretler devam ediyor.

 • ODAMIZ MESLEK KOMİTELERİ ENFLASYONLA MÜCADELE İÇİN TOPLANDI

  Odamız 15 meslek komitesi, Enflasyonla Topyekun Mücadele programı kapsamında başlatılan enflasyona esas ürün ve hizmet gruplarında asgari % 10 indirim kampanyası kapsamında yaptığı toplantılar ile kendi meslek gruplarında yer alan sektörlerin kampanyaya en verimli biçimde katılımını sağlamak amacıyla yol haritasını belirle...

 • ODAMIZDA ENFLASYONLA MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI

  15 Ekim 2018 Pazartesi - Odamızda, ülke genelinde başlatılan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı ve ürün/hizmetlerde asgari 3 ay süreyle ve en az % 10 indirim kampanyası ile ilgili bir toplantı gerçekleştirilerek toplantının sonunda kampanyaya destek açıklaması yapıldı.

 • ODAMIZDA DIŞ TİCARET SEMİNERİ YAPILDI

  Ticaret Bakanlığı, İstanbul İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Odamız işbirliğinde düzenlenmekte olan dış ticaret bilgilendirme seminerlerinden yenisi Odamız evsahipliğinde gerçekleştirildi.

Duyurular   [Tümü]

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri