ARAMA

 

DÖRTDİVAN BELEDİYE BAŞKANI HAMZA EFE YÖNETİM KURULUMUZA KONUK OLDU

DÖRTDİVAN BELEDİYE BAŞKANI HAMZA EFE YÖNETİM KURULUMUZA KONUK OLDU

23 Şubat 2021 Salı / Oda Yönetim Kurulumuz, Türker Ateş başkanlığında yapılan olağan toplantısında Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe'yi konuk etti.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş’in başkanlığında, Başkan Yardımcıları Mustafa Özkoparan ve Hakkı Fidan, Yönetim Kurulu Üyeleri Atila Çelikpençe, Lebibe Özçağlar, Cumhur Özçelik, İlkay Bayrak ve Melih Yaman’ın katılımıyla yapılan Yönetim Kurulu toplantısına Dörtdivan Belediye Başkanı Hamza Efe konuk olarak katıldı.

Toplantıda Başkan Hamza Efe, ilçede Belediye tarafından yapılan çalışma ve faaliyetler hakkında bilgiler aktarırken, ilçede sanayi yatırımlarını ve istihdamı artırabilmek için bir organize sanayi bölgesi oluşturma çalışmasına başladıklarını ifade ederek yatırımcılardan bu süreçte ön talep toplamaya başladıklarını söyledi. Başkan Efe ayrıca ilçenin yatırımcılar açısından taşıdığı diğer özellikler ile ilgili Başkan Türker Ateş ve Yönetim Kurulu üyelerine bilgiler verdi.

Başkan Türker Ateş, Bolu’nun gelişmesi ve kalkınması sürecinde göçün tersine çevrilmesi ve yerinde istihdamın artırılabilmesi için ilçelerin yatırım almasının kritik önem taşıdığını dile getirdi. Başkan Ateş, organize sanayi bölgesi kurulması halinde son teşvik düzenlemesine göre buradaki yatırımların da dördüncü bölge teşviklerinden yararlanabileceğini söyleyerek, Dörtdivan ilçemizdeki yatırım olanaklarından yararlanmak isteyen yatırımcı ve girişimcilerin Dörtdivan Belediyesi ile doğrudan iletişime geçip ön taleplerini iletebileceklerini ifade etti.

Haberin fotoğrafları

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri