ARAMA

 

DEFTERDARLIKTAN ODAMIZA VERGİ HAFTASI ZİYARETİ

DEFTERDARLIKTAN ODAMIZA VERGİ HAFTASI ZİYARETİ

25 Şubat 2020 Salı / Bu yıl 31.'si kutlanan Vergi Haftası kapsamında Bolu Defterdarı Zekai Dede, beraberinde kurum yöneticileriyle birlikte Odamıza bir ziyaret gerçekleştirdi.

Bolu İl Defterdarı Zekai Dede’nin beraberinde Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Ozan, Gelir Müdür Vekili Hüseyin Çukurtepe, Personel Müdürü Muhammet Ali Şenol, Muhasebe Müdürü Ramazan Altay ve VHKİ Fatma Titiz  ile birlikte yaptığı ziyarete Başkan Türker Ateş ve Meclis Başkanı Halit Ergül’ün evsahipliğinde, Odamız Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Özkoparan ve Hakkı Fidan, Yönetim Kurulu Üyeleri Lebibe Özçağlar, Abdullah Alemdar, Cumhur Özçelik ve İlkay Bayrak iştirak etti.

Defterdar Zekai Dede, Vergi Haftası’nın bu yıl 31’incisinin 24 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında kutlandığını dile getirerek, Vergi Haftası kapsamında İlimizde üretim, istihdam ve verginin en önemli kesimlerinden birisi olan Bolu iş dünyasının çatı kuruluşu olan Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etmekten memnuniyet duyduklarını ifade etti. Defterdar Zekai Dede, toplumun tüm kesimlerinde vergi bilincinin oluşmasını sağlamak amacıyla düzenlenen Vergi Haftası kapsamında Defterdarlık tarafından yapılan faaliyetler ile ilgili bilgiler verdi.

Başkan Türker Ateş de ziyaretlerinden dolayı Defterdar Zekai Dede ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek vergi haftalarını kutladı. Kamu hizmetlerinin finansmanında vergilerin en önemli yere ve paya sahip olduğunu belirten Ateş, Bolu iş dünyasının başta vergiler olmak üzere, kendi üzerine düşen kamusal yükümlülüklerini yerine getirme konusunda her zaman bilinçli ve duyarlı hareket ettiğini söyleyerek, İlimizin daha fazla gelişmesi ve kalkınmasının kamu ve özel sektör işbirliğiyle, hep birlikte sağlanacağını dile getirdi. Başkan Türker Ateş, Oda olarak karşılıklı son derece uyumlu bir çalışma ve işbirliği sergiledikleri Defterdar Zekai Dede ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Haberin fotoğrafları

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri