ARAMA

 

BAŞSAVCI YAMAN’DAN ODAMIZA VEDA ZİYARETİ

BAŞSAVCI YAMAN’DAN ODAMIZA VEDA ZİYARETİ

24 Haziran 2020 Çarşamba / Son HSK kararnamesiyle İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği görevine atanan Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, Odamızda Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş ve Meclis Başkanı Halit Ergül'e bir veda ziyareti gerçekleştirdi.

2017 yaz kararnamesiyle İlimize atanan ve 3 yıldan bu yana İlimizde görev yapmakta olan Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yaman, geçtiğimiz günlerde yayınlanan HSK yaz kararnamesiyle İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcı Vekilliği görevine atanmasının ardından gerçekleştirdiği veda ziyaretlerine Başkan Türker Ateş ve Meclis Başkanı Halit Ergül ile devam etti.

Ziyaretinde Bolu’da görev yapmış olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başsavcı Yaman, görevde bulunduğu süre boyunca tüm mesai arkadaşlarıyla birlikte yargı bağımsızlığı ve tarafsızlığı ilkesinden ayrılmadan adalet hizmetlerinin sürdürülmesi ve vatandaşların yargıya olan güveninin en üst seviyelerde tesis edilmesi temel gayesi ile çalıştıklarını ifade etti.

Başsavcı Önder Yaman, bu süreçte Odamızın da Bolu iş dünyasının gelişimi için gerçekleştirdiği yoğun mesaiyi gözlemleme şansı bulduğunu belirterek, Başkan Ateş ve Meclis Başkanı Ergül’e bundan sonraki süreçte de çalışmalarında başarılar diledi.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş ve Meclis Başkanı Halit Ergül de Bolu’da görev yaptığı süre boyunca başta yeni adliye sarayının İlimize kazandırılması olmak üzere birçok önemli çalışma ve faaliyet gerçekleştiren Başsavcı Önder Yaman’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek atanmış olduğu yeni görevinde de başarılı çalışmalarının devamını dilediler.

Haberin fotoğrafları

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri