ARAMA
BAŞKAN YILMAZ ZİYARET EDİLDİ

BAŞKAN YILMAZ ZİYARET EDİLDİ

1-7 Nisan tarihlerinde gerçekleşen seçimlerde göreve gelen Odamız Meclis Divanı ve Yönetim Kurulu, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Odamız heyetini makamında kabul eden Başkan Alaaddin Yılmaz, seçimlerde güven tazeleyen Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Meclis Başkanı seçilen Halit Ergül ile meclis divanı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, başarılar diledi.

Yılmaz, iş dünyasını çatısı atında toplayan Odamızın şehrin en büyük ve güçlü sivil toplum kuruluşu olduğunu belirterek, “İş dünyasının kalbi TSO’da atıyor. TSO, son yıllarda şehrimizin gelişimi için uğraş veren, fikir üreten bir kurum haline dönüştü. Özellikle Bolu Büyük Sanayi Sitesi Projesi’nde elini taşın altına koyarak önemli katkılar sağladı. Bu nedenle TSO Başkanı Türker Ateş ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

“Bolu’nun geleceği, hepimizin geleceğidir” diyen Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş ise “Bütünlük ve birlik içinde bundan önce olduğu gibi bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Sizler de desteğinizle her zaman bizlerin yanında oldunuz. Bunun için sizlere teşekkür ediyoruz. Bu seçimlerle birlikte yeni bir Oda Meclisimiz oluştu. Yeniden seçilerek göreve devam eden arkadaşlarımız var, yeni seçilen arkadaşlarımız var. Mecliste genç arkadaşlarımızın sayısı arttı. Bundan sonra da şehrimizi daha ileri noktalara taşıyabilmek adına, enerjimizi en üst seviyede sarf ederek, Oda olarak üzerimize düşen ne görev varsa sizlerin de desteğiyle yerine getirme gayreti içinde olacağız” ifadelerini kullandı.

Haberin fotoğrafları

Duyurular   [Tümü]

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri