ARAMA

 

BAŞKAN TÜRKER ATEŞ’İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN TÜRKER ATEŞ’İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

28 Ekim 2020 Çarşamba / Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 97. yıldönümü vesilesiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Ateş, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Her yıl olduğu gibi bu yıl da millet olarak Cumhuriyetimizin kuruluş yıldönümünü büyük bir coşku ve heyecan ile karşılıyoruz.

97 yıl önce millet olarak verilen kurtuluş mücadelesinin ardından Cumhuriyetimizin tüm dünyaya ilan edildiği gün, tarihimizin en önemli ve gururlu günlerinden birisidir. 100. yaşına koşar adım ilerleyen Cumhuriyetimiz, üzerinde yaşadığımız bu topraklar üzerinde kader birliği yapmış, kalbi vatan, millet ve bayrak sevgisiyle atan, bağımsızlığa ve hürriyete inanmış milyonlarca bireyin en büyük ortak değeridir.

Atatürk’ün çizdiği hedefler doğrultusunda başlayan muasır medeniyet yolculuğunda bugün yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz. Bizler iş dünyasının temsilcileri olarak, birliğimiz ve beraberliğimizden aldığımız güç ile yarınlara daima umutla ve güvenle bakıyoruz. Her karış toprağı aziz şehitlerimizin kanlarıyla sulanarak kazanılmış bu güzide emaneti, bizden sonraki nesillere daha büyük, daha güçlü ve daha müreffeh biçimde bırakabilmek; yarınların güçlü ve her yönden kalkınmış Türkiye’sini hep birlikte inşa edebilmek için tüm gücümüzle çalışmaya bundan önce olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz.

Bu vesileyle, ulusal bağımsızlığımızın ebedi simgesi olan Cumhuriyetimizin 97. kuruluş yıldönümünde, tüm üyelerimizin, halkımızın ve aziz milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşları olmak üzere, üzerinde yaşadığımız topraklarımızı kanlarıyla bizler için edebi vatana dönüştüren aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmet ile anıyorum.”

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri