ARAMA

 

BAŞKAN TANJU ÖZCAN ODAMIZDA

BAŞKAN TANJU ÖZCAN ODAMIZDA

11 Haziran 2019 Salı - Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Odamız Yönetim Kurulu ve Meclis toplantılarına konuk olarak katıldı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ilk olarak Oda Yönetim Kurulu toplantımıza konuk olarak iştirak etti. Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş başkanlığında, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Özkoparan ve Hakkı Fidan, Yönetim Kurulu üyeleri Atila Çelikpençe, İlkay Bayrak, Lebibe Özçağlar, Cumhur Özçelik, Abdullah Alemdar, Melih Yaman ve TOBB Bolu Akademik Danışmanı Doç.Dr. Sertaç Çifci’nin katılımıyla yapılan toplantıda Bolu ekonomisi ve turizm başta olmak üzere Bolu’nun sektörel ve kentsel gelişimi için işbirliği halinde yapılabilecek projeler Başkan Özcan ile istişare edildi. Başkan Türker Ateş, 14 farklı başlıkta çalışma ve projeleri içeren bilgi dosyalarını Belediye Başkanı Tanju Özcan’a sundu ve ayrıntılı bilgiler verdi.

Devamında Oda Meclisimizin Haziran ayı olağan toplantısı, Meclis Başkanı Halit Ergül başkanlığında Odamız Meclis toplantı salonunda, Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın da katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda gündemdeki konular görüşülerek karara bağlandı. Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Yönetim Kurulu’nun gerçekleştirdiği aylık faaliyetler ile ilgili Meclis üyelerine bir sunum yaptı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Meclis üyelerine hitaben bir konuşma yaptı. Ayrıca Oda Meclis üyelerimiz de sektörleriyle ilgili sorun ve taleplerini Başkan Özcan’a aktardı.

Haberin fotoğrafları

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri