ARAMA

 

BAŞKAN ATEŞ'TEN ISPARTA BELEDİYESİ VE ISPARTA TSO’YA ZİYARET

BAŞKAN ATEŞ'TEN ISPARTA BELEDİYESİ VE ISPARTA TSO’YA ZİYARET

22 Ekim 2019 Salı - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, gerçekleştirdiği Isparta programı kapsamında Isparta Belediyesi ile Isparta Ticaret ve Sanayi Odası'na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Türker Ateş, Isparta programı kapsamında ilk olarak Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı iken 2019 yerel seçimlerinde Isparta Belediye Başkanlığı görevine seçilen Şükrü Başdeğirmen’i makamında ziyaret etti. Başkan Türker Ateş, yerel seçimlerde gösterdiği başarıdan dolayı Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Ziyarette ayrıca çalışma ve faaliyetler ile ilgili karşılıklı bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu.

Başkan Türker Ateş, sonrasında ise Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ziyaretinde Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tutar, Meclis Başkanı Osman Şahlan ve Genel Sekreter Nihal İspir tarafından karşılanan Başkan Türker Ateş, ilk olarak Isparta TSO’nun Ekonomi Kampüsü ismini taşıyan hizmet binasında yer alan fiziki alanları dolaştı. Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nın hizmet birimleri ve toplantı salonlarını inceleyen Başkan Ateş, ayrıca hizmet binasında bulunan Isparta Ticaret Borsası ve KOSGEB, TSE, İŞKUR gibi diğer kuruluşların da ofislerini ziyaret ederek çalışanlarla görüştü, yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tutar, Meclis Başkanı ve Osman Şahlan’a gösterdikleri ilgi ve konukseverlikten dolayı teşekkür eden Başkan Ateş, Oda Yönetim Kurulu üyeleriyle de bir araya geldi ve bir süre iş ve sektörleriyle ilgili sohbet etti. Başkan Türker Ateş ayrıca Bolu’nun ekonomisi, sektörel yapı ve Odamızın yürüttüğü çalışma, proje ve faaliyetler ile ilgili bilgiler paylaştı.

Haberin fotoğrafları

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri