ARAMA

BAŞKAN ATEŞ'İN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN ATEŞ'İN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

09 Ocak 2019 Çarşamba - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Ateş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Basın teşkilatımız, 19. yüzyıldan bu yana halkın doğru ve zamanında bilgilendirilmesi misyonunun yanı sıra içinde yaşadığımız toplumun genel normları, hukukun ve basının ilkeleri doğrultusunda toplumun sesi, sağduyusu olarak halk ile yönetim arasındaki köprü görevini yerine getirmektedir. Atatürk’ün ifade etti gibi ‘Milletin müşterek sesi’ olan basın teşkilatımız, bugün gerek demokrasimizin, gerekse günlük yaşantımızın vazgeçilmez unsurlarından birisi haline gelmiştir.

Bolu iş dünyası adına halkın haber alma hakkı doğrultusunda toplumun doğru ve zamanında bilgilendirilmesi için her şartta görevlerini büyük bir özveri ve sorumluluk duygusuyla yerine getirme gayreti içinde bulunan basınımızın kıymetli çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum.

Bugüne kadar basın camiası içinde gece-gündüz demeksizin emek ve mesai harcayan tüm meslek mensuplarına Bolu iş dünyası adına teşekkür ediyor, başarılarla dolu bir meslek hayatı diliyorum.”

Duyurular   [Tümü]

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri