ARAMA

BAŞKAN ATEŞ’E ATO'DAN PLAKET

BAŞKAN ATEŞ’E ATO'DAN PLAKET

22 Eylül 2018 Cumartesi - Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Ankara Ticaret Odası tarafından İlimizde düzenlenen Ekonomik İstişare Toplantısı'nın ödül törenine iştirak etti.

Ankara Ticaret Odası tarafından Meclis üyelerinin katılımıyla haftasonu İlimizde gerçekleştirilen “Ekonomik İstişare Toplantısı” sonunda bir ödül töreni düzenlendi. Törene Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş de ATO Başkanı Gürsel Baran’ın davetlisi olarak iştirak etti.

ATO Meclis üyelerinin sektörlerindeki deneyimlerini paylaştıkları oturumun ardından gerçekleştirilen ödül töreninde Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran tarafından Başkan Ateş’e bir teşekkür plaketi takdim edildi. Başkan Türker Ateş, Prof.Dr. Hasan Biri’ye ait Koru Sağlık Grubu tarafından yenilenen yüzüyle Bolu turizmine hizmet etmeye devam eden Koru Pelit Otel’de gerçekleştirilen bu güzide organizasyon vesilesiyle Ankara Ticaret Odası Meclisi’ni İlimizde konuk etmekten büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti. Ateş, ATO Başkanı Gürsel Baran’a günün anısına bir plaket takdim etti. Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, etkinlik boyunca ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran ve ATO Meclis üyeleri ile çeşitli görüşmelerde de bulundu.

Haberin fotoğrafları

Duyurular   [Tümü]

BAŞKAN

ÜYELERİMİZ

İdari Yapı

HİZMETLER

BİLGİ MERKEZİ

BOLU

Hizmet Birimleri